2
نویسنده : Taraneh sarvari

۶ راه ساده برای پیدا کردن دوست در هاستل

در صورتی که آدم درونگرایی باشید ممکن است برای پیدا کردن دوست در سفر و یا دوستیابی در هاستل مقداری مضطرب شوید. ولی به عنوان یک جهانگرد تازه کار هرگز نترسید! این کار بسیار ساده تر ازآنچه فکر می کنید است. و در صورتی که راهکارهای ما را دنبال کنید هر جا که باشید به عنوان یک آدم محبوب شناخته می شوید. قول می دهیم!

به همه سلام کنید

این ممکن است خیلی پیش پا افتاده باشد اما جالب است بدانید که افراد زیادی هنگام وارد شدن در اتاق یا خوابگاه هاستل سلام نمی کنند ؛ و تعداد زیادی از آنها مشغول تلفن همراه و بی توجه به دیگران نشسته اند و در عین حال متعجبند از اینکه چرا هنوز به افراد جدید و جالب بر نخورده اند!

بیایید همین حالا امتحان کنیم : _سلام ، اوضاع چطوره؟

راحت بود نه؟

از آنجایی که در شروع مکالمه، احوال پرسی یکی از آسانترین راهها برای آشنایی با افراد جدید است؛ اگر شما کسی باشید که سلام می کند کمک می کنید که دیگران از لاک دفاعی خود بیرون بیایند و ارتباط متقابل داشته باشید. چه کسی می داند شاید همراه خوش گذرانی جدیدی پیدا کردید.                   

همیشه به اوقات خوش گذرانی توجه کنید

بعضی روزها در حالی بیدار می شوید که نمیدانید شب گذشته چطور از خستگی  خوابیدید و به دنبال نوشیدنی ارزان به بار می روید. این زمان بسیار مناسبی است برای اینکه افراد جدیدی را ملاقات کنید در حالی که یک نوشیدنی انرژی بخش در دست دارید.

همیشه لحظه های خوش گذرانی را برای خود فراهم کنید:

  • ملاقات افراد جدید
  • گرفتن نوشیدنی های ارزان ( چرا تمام قیمت را پرداخت کنید وقتی مجبور نیستید)
  • برنامه های تفریحی و شیطنت بازی هاستل را پیدا کنید

این یک وضعیت برد برد است.

تردستی های مربوط به مهمانی را یاد بگیرید

بسیار هیجان انگیز است که چگونه دانستن چند تردستی باعث می شود بتوانید دوستان جدید پیدا کنید. کسی را نمیشناسم که از حقه ی قدیمی ولی جذاب کارتها خوشش نیاید .

در فعالیت ها مشارکت کنید

بسیاری از هاستل ها گزینه های زیادی را برای تورهای رایگان پیاده روی ارائه می کنند. و بازی های تمرکز حواس که اوقات خوشی را می توانند برای شما فراهم کنند و یکی از بهترین راه ها برای دوستیابی در هاستل است.

   

یک دور نوشیدنی مهمان کنید

این شما را بسیار محبوب خواهد کرد. با این فرض که قدم سلام کردن و گذراندن اوقات خوش با یکدیگر بعد از آشنایی را برداشته اید ؛ (اگر میتوانید هزینه ی آن را تقبل کنید) پیشنهاد کنید دوستان جدیدتان را یک دور نوشیدنی مهمان کنید . طبیعتا اگر گروهتان پر تعداد است این روش منطقی نیست اما اگر تعدادتان کم است اینکار جالب به نظر می رسد. با همین یک اشاره کوچک در قلب همه جا باز خواهید کرد. چه کسی نوشیدنی مجانی دوست ندارد.

برای همه کیک یا مافین (ترجیحا شکلاتی) درست کنید

این به نظر عجیب می آید اما بسیار کمک کننده است! بیشتر افرادی که در هاستل ها کار می کنند یا اقامت دارند رژیم غذاییشان شامل پیتزا یا نودل های حاضری است. به محض اینکه برایشان یک غذای خانگی درست کنید جایگاه دیگری برایشان پیدا خواهید کرد!

بیشتر هاستل ها آشپزخانه های کمکی دارند؛ پیدایشان کنید و ببینید میتوانید چیزی برای همه درست کنید؟ بعد آن را در اتاق عمومی با یک نوشته ی

مهربانانه قرار دهید.

      

به همین راحتی _ با استفاده از همین ۶ راهکار ساده شما میتوانید محبوب ترین فرد هاستل بشوید !

آیا شما هم ایده های جالبی در این باره دارید؟ که چطور دوستان جدید پیدا کنیم؟ با ما در کامنت در میان بگذارید.

منبع:

www.backpacking4beginners.com/6-tips-to-making-friends-hostel

مترجم : مهسا عرب

2 thoughts on “۶ راه ساده برای پیدا کردن دوست در هاستل

  1. من همیشه با ژرمن ها مشکل دارم با اینکه انقد خوشگلن که آدم منقلب میشه ولی چه پسر چه دخترشون کم محلی میکنن . همیش سلام کردم …لبخند زدم …تو کارا کمکشون کردم … آدرس و راهنمایی …پیدا کردن غذای محلی و…محل های بکر ….ولی بعد انگار آدمو نمیشناسن . الان دیگه هر آلمانی میبینم کم محلشون میکنم از مملیکا بپرسین ببینیم راهکار دارن

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *